• Со попуст
  • Неодамнешно
CXSDCQQ 4PCS HUBCAP Замена на перформанси HUBCAP CAR HUBCAP комплет за покривање на целото тркало, компатибилен со Tesla Model 3 18 Inch 2018-2022

CXSDCQQ 4PCS HUBCAP Замена на перформанси HUBCAP CAR HUBCAP комплет за покривање на целото тркало, компатибилен со Tesla Model

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

✅ Компатибилен со тркалата Tesla Type 3 2016-2022 18 " Совршено на оригиналното тркало, Snap-I-Iskeelet Fit. Spimple и безбедна инсталација со систем за фиксирање на фино прилагодување за совршено прилагодено вклопување. ✅ Компатибилен со тркалата Tesla Type 3 2016-2022 18 ". ✅ Оценувајте ги белите рабови на тркалото ~, висококвалитетна пластика ABS. ✅е го опфаќа спортскиот изглед на тркалото и го штити од гребнатини. -Лесно е да се вклопи и чисти, совршено се вклопува во оригиналното тркало, вклопете се вклопуваат. -Случајна и безбедна инсталација со систем за фиксирање на фино прилагодување за совршено прилагодено вклопување. Боја : Како што е прикажано во вклучената слика за вклучување.4* Hubcaps1* Заштитна пена на мојата продавница, ви благодарам многу за одобрувањето, ќе се обидеме да направиме подобро и подобро. Ние секогаш бараме 100% задоволство на клиентите и работиме напорно за да го постигнеме ова. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш сме тука за да ги решиме вашите проблеми!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата