• Со попуст
  • Неодамнешно
RC алуминиум хексадецимален центар за тркала од 12 мм тип густа 9мм црна боја одговара за RC автомобил камион со полнење хексадецимален 12мм тркала.

RC алуминиум хексадецимален центар за тркала од 12 мм тип густа 9мм црна боја одговара за RC автомобил камион со полнење хексадецимален

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

RC алуминиумски легура на тркалото на тркалото Вид тип дебел 9мм со шахти и завртки за капачиња за автомобили RC Hex 12mm Rims Wheels Car Големина на хексадецимален : 12мм. Дупка за оски : 5мм. Количина : 4 парчиња (дебели 4 парчиња 9мм / хексадецимални центри за тркала од 12мм). RC алуминиумска легура на тркалото на тркалото Вид на видот на видот 9мм одговара за RC Hex 12mm венчиња тркала за надградба на автомобили *Алуминиумски центар за тркала поставен за тркала со големина на хексадецимален 12мм. *Овие центри за тркала се тип на стегач и тоа значи дека останува со вашиот автомобил додека ги прикачувате или отстранувате тркалата. Карактеристики : 1. Количина : 4 PCS (4 PCS 12 mm Hubs на тркала) 2. Материјал : Алуминиум 3. Дебелина : 9мм 4. Хекс Големина : 12мм 5. Дупка за оска : 5мм 6. Боја : Црна Вклучува : 1. Тркалави за тркала * 4 PCS 2. Шахти * 4 парчиња 3. Завртки на капа * 4 парчиња.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата