• Со попуст
  • Неодамнешно
Valiclud 2pcs шатор за фиксирање на кука за куки за автомобили со палто за преносни облеки за облека, решетка за пијалаци на отворено куки за автомобили

Valiclud 2pcs шатор за фиксирање на кука за куки за автомобили со палто за преносни облеки за облека, решетка за пијалаци на отворено куки

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Додатоци за приколки- Направени од пластични и силиконски материјали, овие куки за вшмукување чаши се безбедни и издржливи, има време на услуга Додатоци за шатори- Лесно за инсталирање или отстранување, со стабилен и одличен капацитет на лежиште, широко применет за најгуста или тенка шатор и тарпи. Тешка должност за вшмукување- Обезбедете посилен капацитет на лежиште и голема цврстина, ги прави овие куки за вшмукување чаши постабилни за употреба. Закачалки со тешки страни- мала тежина и преносни куки за фиксирање на шатори можат да издржат ниска или висока температура. Кука за монтирање на вшмукување- Овие практични и професионални куки за шатори се дизајнирани за фиксирање на шаторски тарпи, заштедете многу време и напор. Список на пакети 2 x Куки за куки за вшмукување Карактеристики -Големина : 6.55x1 Вшмукување поставена кука. -Материјал : Силиконски, пластични чаши за вшмукување со тешка должност -боја : црни куки -мала тежина и преносни, куки за фиксирање на шатори можат да издржат куки на отворено со ниска или висока температура. - Направени од пластични и силиконски материјали, овие куки за вшмукување чаши се безбедни и издржливи, има сидра за вшмукување на временски вшмукување. - Може да се прикачи на повеќето видови на стандардни шатори или тарпи, стабилно поправете го шаторот за да спречите да биде разнесена од чашите за вшмукување на ветер со куки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата