• Со попуст
  • Неодамнешно
Cabilock Симулирани Корпа Корпа За Складирање Кошница Отпад Имитација Sundries Симулација Перење Имитирани Дома Цвет Повеќенаменски Може Да Живеат Контејнер Круг Декора?

Cabilock Симулирани Корпа Корпа За Складирање Кошница Отпад Имитација Sundries Симулација Перење Имитирани Дома Цвет Повеќенаменски Може Да Живеат

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Плетена корпа : РЕТРО КОРПА ЗА ЃУБРЕ - Природна Корпа За Отпадоци Од Зумбул За Вода За Бањи, Спални Соби или КанцеларииТкаената Кошница е Лесна, Можете Лесно Да Ја Преместите, Повеќе Прилики Погодни, Економски и Практични. Плетена Корпа За Отпад : Мала Природна Корпа За Отпадоци со Мала Тежина И Многу , Може Да се Премести Лесно И Погодно, Добро Користејќи Чувство. Корпа за канцелариски Отпад : корпата е изработена од премија и материјал кој е доволно цврст и еколошки. Кошница за садење : дизајнот на ткаен изглед на имитација на lookан изгледа природно и свежо, многу деликатно и убаво. Декоративна Корпа за Складирање : дизајнот на ткаен изглед ја прави оваа корпа за складирање полна со природен и рустикален убав здив. Држач за складирање. Држач за складирање. Список на пакети 1 х Ткаени Карактеристики на корпата-Големина : 24, 00Х21, 00Х16, 00см/9, 43Х8, 25Х6 корпа за отпадоци од морска трева. - Изработен премиум материјал, ткаената корпа е отпорна на абење и за долготрајна корпа за ткаење за складирање на време за сервирање. - Корпата е погодна како кофа за складирање играчки, корпа за сарафани, корпа за отпадоци и повеќе намени Плетена Корпа За Отпадна Хартија. - Боја : Кафеава Едноставна ткаена Корпа За Отпадоци-Материјал : ткаена конзерва за Имитација на garан-добро дизајн за практичност, погоден за семејна употреба, повеќенаменска, декоративна и многу практична ткаена корпа за перење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата