• Со попуст
  • Неодамнешно
Лалиса 6 Еез Јас Правам И Правам Подарок За Невестински Туш На Екипажот 16 Млachени Чаши Чаша За Свадба Стаклена Чаша Со Капак Од Бамбус И Стакло За Пиење Слама Подароц

Лалиса 6 Еез Јас Правам И Правам Подарок За Невестински Туш На Екипажот 16 Млachени Чаши Чаша За Свадба Стаклена Чаша Со Капак Од Бамбус

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Богато Со Количини : пакетот доаѓа со 6 парчињаachени чаши со капаци и сламки и четки, вклучувајќи 5 парчиња [јас правам екипаж] стакло и 1 парче [јас] стакло, што ќе биде идеална галантерија за вашите пријатели кои ќе се венчаат Невестински Туш Партија Фаворизира : со исклучителен изглед и едноставен изглед, овие невестински туш подароци се разноврсна за различни прилики, како што се диплома партија, девојки ноќ, невестински туш, ангажман партија, и така натаму, дозволувајќи ви и вашата невеста целосно да уживаат во партијата. Едноставен И Интересен Дизајн : овие чаши за свадбени очила се дизајнирани со едноставен, но елегантен изглед, и тие се испечатени со бели зборови на [јас], и [јас го правам екипажот], а јасниот дизајн исто така ги прави класични и убави. Богато Со Количини : пакетот доаѓа со 6 парчињаachени чаши со капаци и сламки, вклучувајќи 5 парчиња [јас правам екипаж] стакло и 1 парче [јас] стакло, што ќе биде идеална галантерија за вашите пријатели кои ќе се венчаат. Идеална Големина и Капацитет : секоја чаша за невеста има димензии околу 5,9 х 3 инчи, а капацитетот е околу 16 мл, соодветната големина и капацитет ви овозможуваат да држите разни пијалоци, како што се млеко, сок, кафе, вино, вода, пиво и многу повеќе, што ќе ви донесе многу погодност. Карактеристики : добар избор е да ги испратите нашите свадбени очила за невестата и младоженецот како идеални подароци на вашите пријатели, колеги, соседи, сестри и многу повеќе, што ќе ги изненади многу и искрено ќе ги покаже вашите благослови.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата