• Со попуст
  • Неодамнешно
Khelfer Електрични Спин Чистач, KH8W 2023 Нови Безжични Туш Чистач со 4 Замена На Главата, 1.5 Ч Бања Чистач Двојна Брзина, Туш Чистење Четка Со Продолжување Рака За Када Инје?

Khelfer Електрични Спин Чистач, KH8W 2023 Нови Безжични Туш Чистач со 4 Замена На Главата, 1.5 Ч Бања Чистач Двојна Брзина, Туш Чистење Четка

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дали ја исчистивте кадата денес / оваа недела? Дали е тоа затоа што сте премногу зафатени и немате време да го исчистите? Дали ви снемува пари овој месец за премногу трошоци за да направите услуга за чистење?. Дали сте несреќни откако патувавте една недела, но штотуку откривте дека кадата е покриена со жолти дамки, кои не можат да се избришат со четка, а не можете да се бањате за да се опуштите?. Оваа електрична четка за чистење може да ви помогне брзо Келферскиот Електричен Чистач за Центрифугирање има 2 прилагодливи брзини на вртење, ѓубриња за чистење сапун, инјекциска смеса или тврдоглави дамки за неколку минути. Кликнете еднаш за да ја изберете режимот со мала брзина од 300 ВРТЕЖИ во МИНУТА за дневно чистење, Долго притискање за да се префрлите во режим на 350 ВРТЕЖИ во МИНУТА за длабоко чистење. ?[ ? ????????? ???????, ????? ??? ????? ??? ???????? ]~ : чистачот за спин за туширање келфер доаѓа со 4 четки што се одвојуваат, Четки За Куполи за чистење када и тоалет; Големи рамни четки за тушеви и подови; Мали рамни четки за детална работа; Аголни четки за плинтуси, плочки за рамки на вратите со длабока инјекциска смеса. Секоја четка може да навлезе длабоко во аголот за ефикасно отстранување на инјекциската смеса и дамките. ?‍?[??????????? ??????, ???? ???? ???? ??? ????? ]? : Свиткување на чистење е тортура за луѓе кои имале лош грб или ранливи колена. Четката за чистење туш може да се прошири на 3 должини, така што не треба да се наведнувате или клекнувате за да ја избришете кадата и подовите. Се што треба да направите е да го држите, тогаш ќе ја заврши целата работа за вас!. ?‍♀️[?????????? ????? ????, ????? ??? ????-??-????? ????]? : За разлика од другите, аголот на главата на четката е прилагодлив и флексибилен, нема потреба да се наведнувате или менувате позиции додека чистите, а овој електричен чистач за вртење може да се прилагоди на сите видови тешко достапни места, како што се главата за туширање или јазот на славината. ?‍♂️[ ???? ?? ??????, ??????? ??????? ???? ]] : Доаѓа со адаптер, електричниот чистач за бања келфер може постојано да работи до 1,5 часа по брзото полнење. Едно полнење може да задоволи 2-3 пати од потребите за длабоко чистење на целата бања. ?‍♂️[ ??????? ????????, ????-??????? ] : ? Влакната за чистење на кадата е изработена од издржлив цврст пп материјал, кој не е лесен за пролевање, може да се погрижи лесно да ја исчисти тврдоглавата дамка, но без да ја изгребате кадата или плочката. Водоотпорната функција IPX7 обезбедува секојдневна безбедна употреба и подолг животен век. ?[??????? ?????????, ????? ???? ??????]? : Совршен избор за роденденски подарок, подарок за денот на мајката, подарок за денот на таткото и за оние кои мразат исцрпувачки чисти задачи, ефикасно го ублажува товарот од секојдневното чистење на куќата. келферскиот електричен чистач за бања е посветен на квалитетот на производот. Ветуваме дека ќе ги понудиме најдобрите производи и услуги. Ве молиме, не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било проблеми, и ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. 9️⃣[????????? ?? ??? ????????] Се препорачува за употреба со ???? ???????? ????? ?????⭐. чистачот за инјекциска смеса за плочки k Helfer KH6 A е специјализиран за чистење на линии за инјекциска смеса, пукнатини на плочки, агли, плочки за туширање и тесни простори. додека Електричниот Чистач ЗА Центрифугирање KH8 W е дизајниран за чистење на големи површини, како што се подови во бањата, кади и Плочки. ?[ ? ?????????? ????? ?? ????????? ???????? ]?? : Поминавте многу време за чистење на бањата секоја недела? Борба за оние тврдоглави дамки, ѓубриња од сапун и инјекциска смеса кои тешко се чистат на вашиот под? Страдање во грбот и колената поради наведнување за чистење на бањата? Трошете илјадници долари секоја година купувајќи секакви производи за чистење? келферскиот електричен спин чистач е тука за да ви помогне да ги решите сите проблеми. ?‍♀️[ ??? ???? ?????, ??? ???????? ???? ?? ???? ]? : За разлика од другите електрични спин чистачи кои имаат само една брзина и моќта е ограничена; Келферскиот Електричен Спин Чистач има 2 прилагодливи брзини на вртење, чистење ѓубриња од сапун, инјекциска смеса или тврдоглави дамки за неколку минути.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата