• Со попуст
  • Неодамнешно
Легенди За Борачот

Легенди За Борачот

 
DEN 286.24

Количината на стоката
Това е достапна

Режим На Турнеја во борач-Учествувајте на натпревари од настани во Борач од 80-тите години препишете го натпреварот-играјте како историски губитник и променете ја историјата со победа; или редефинирајте го натпреварот - борете се преку сосема нова серија елементи воведени во натпреварот и поразете го противникот Без оглед на вашиот избор ќе се хранат серија на цели. Завршувањето на овие цели заработува играчи поени, кои придонесуваат за различни Xbox живо достигнувања достапни преку играта. Играчите исто така можат да ги игнорираат целите и да победат на натпреварите со какви било достапни средства. Победата со било кој начин ќе го отклучи следниот натпревар во серијата. Изборот на патот до победата е ваш Во Легендите на БОРАЧОТ НА ВВЕ. Повеќе Од 40 Борци Ликови Кои Опфаќаат петнаесет години историја НА борачи, Легендите За Бораманија доаѓаат преполни со богатство на ликови. Сите изјави, играчите можат да очекуваат повеќе од 40 борци карактери, и борачи и менаџери. Секој лик ќе има своја автентична личност, темперамент и потези со потпис. Само неколку од лицата од минатото што можете да очекувате да ги видите во акција се : Новиот Комбо Борбен Стил Дизајниран Да биде достапен за играчите на сите нивоа, акцијата Во Легендите На WWE За Бораманија е изградена околу нов рационализиран комбиниран стил на борба. Акцијата за борба овде е аркадна, брза и лесна и контролирана првенствено преку комбинирана употреба на контролите на џојстикот и копчето за лице со инструкции на екранот што укажуваат на точниот влез неопходен за производство на комбинации специфични за карактерот, подбивања и завршни потези со потпис. Клучни Карактеристики На Играта : Истакнати Списоци и Менаџери-Доживејте Ги Забавните животи на Повеќе Од 40 легенди за WWE поголеми Од животот. Легендарните Менаџери, исто така, ќе имаат широка функционалност, играјќи важни улоги Во резултатите Од натпреварот Апсолутен Реализам - Прифатете историски точна претстава на телекастите на WWE од Осумдесеттите и Деведесеттите години, вклучувајќи динамични визуелни третмани, влезови на прстени со потпис, реномирани коментатори, значајни места и многу повеќе. Комбо Борбен Стил-Истражете нов борбен систем базиран на борби, кој ја доловува високо-енергетската акција и драмата што се гледа на историските натпревари на WWE.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата