• Со попуст
  • Неодамнешно
Тонда Кат Џек И Џек Стои Комбо Сет, Двојно Заклучување Иглички Џек Штандови И Хидраулични Автомобил Џек, 2 Тон Капацитет

Тонда Кат Џек И Џек Стои Комбо Сет, Двојно Заклучување Иглички Џек Штандови И Хидраулични Автомобил Џек, 2 Тон Капацитет

 
DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

ГОЛЕМА ОСНОВА ЗА СТАПАЛА : преголемата основа за стапала (7,68" за 7,68") обезбедува сила и стабилност при оптоварување Нога влошки овозможи џек штанд може да се користи дури и на мека земја. ДИЗАЈН ЗА САМОЗАКЛУЧУВАЊЕ : овие држачи за приклучоци се фалсификувани железни самозаклучувачки шипки за леснотија на користење значи дека не е потребен клуч за заклучување; кога рачката е нагоре, крцкалката може слободно да се прилагоди на која било висина. И кога ќе се спушти, крцкањето ќе се заклучи автоматски. ЛЕСНА УПОТРЕБА : големи челични вртливи тркалца за лесно маневрирање. Лесен за лесна мобилност и транспорт. Висок Квалитет : овој хидрален приклучок за автомобили е во согласност со стандардите ANSI/ASME PALD 2014.Вградениот сигурносен вентил спречува преоптоварување. ГАРАНЦИЈА : Ги Исполнува стандардите ANSI/ASME PALD 2014 и вклучува ограничена гаранција од 1 година производител. Доколку има некакви проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата