• Со попуст
  • Неодамнешно
Инспирирајте долна облека за инконтиненција на пелена за возрасни

Инспирирајте долна облека за инконтиненција на пелена за возрасни

 
DEN 959.84

Количината на стоката
Това е достапна

Инспирирајте ја заштитната долна облека се премија, но сепак рентабилна пелена за еднократна употреба за мажите и жените; Вклучува многу од карактеристиките на поскапи пелени Манжетните за бариери на нозете нудат висок степен на заштита од истекување; Мека еластична лента за половината обезбедува удобно вклопување. Мека бариера за влага во форма на крпа ги задржува облеката и постелнината суво; Супер апсорбирачки гел јадро брзо ја заклучува течноста и помага во елиминирање на мирисите. Корисно шиење во боја го означува грбот; Страните со солзи овозможуваат лесно отстранување. Големина Екстра голема одговара на колкот со големина 56 "-68"; 56 брои; 4 кеси од 14. Инспирирајте ја заштитната долна облека се премија, но сепак економична пелена за влечење во стилот на еднократна употреба за мажи и жени со многу карактеристики на поскапи пелени. Карактеристиките вклучуваат манжетни за бариера на нозете кои нудат висок степен на заштита од истекување. Мека бариера за влага во форма на крпа ја задржува облеката и постелнината суво додека јадрото на супер абсорбента гел брзо ја заклучува течноста и помага во елиминирање на мирисите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата