• Со попуст
  • Неодамнешно
Jardwe 4pcs саксија за капаци на силиконски тенџере рачка ракав Анти-скалинг рачки заштитници силиконски држачи ракуваат заштитници силиконски прибор за готвење практ

Jardwe 4pcs саксија за капаци на силиконски тенџере рачка ракав Анти-скалинг рачки заштитници силиконски држачи ракуваат заштитници

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитувачи на рачката на шпоретот-? Општо за кујната- сет на митки за печка ви помага да ги зафатите топлите предмети безбедно во вашата кујна или на вашата скара на отворено Корисно е како држач за топла лажица без да ја запалите раката или прстите. Исто така, тие за држење кујнски прибор за мешање. Заштитете ги рацете од топлина и обезбедете поголема умешност. Заштитувачи на рачка со тенџере- можете да им дадете на овие заштитници на кујната како подароци на вашите пријатели и семејство за да им донесат среќно искуство!. Ракувајте со ракави- За оние пријатели и членови на семејството кои сакаат да готват, овие заштитници од ресторанот од нас се подарок што ќе ги направи да се чувствуваат среќни. Обвивки за рачки-Нашите овие заштитници за рачка против скалите не се лесно оштетени, изработени од издржлив силиконски материјал, здрав и сигурен, обезбедувајќи ви време на употреба. Обвивки за рачка против скалинг-Овие заштитници на рачката против скалите можат да бидат за вашите тави за пржење на леано железо и други кујнски алатки од не'рѓосувачки челик, што ви даваат многу пријатно и прекрасно со употреба на искуство. Заштитувачи на рачката на шпоретот-? Општо за кујната- сет на митки за печка ви помага да ги зафатите топлите предмети безбедно во вашата кујна или на вашата скара на отворено. Корисно е како држач за топла лажица без да ја запалите раката или прстите. Исто така, тие за држење кујнски прибор за мешање. Заштитете ги рацете од топлина и обезбедете поголема умешност. Заштитувачи на рачка со тенџере- можете да им дадете на овие заштитници на кујната како подароци на вашите пријатели и семејство за да им донесат среќно искуство!. Ракувајте со ракави- За оние пријатели и членови на семејството кои сакаат да готват, овие заштитници од ресторанот од нас се подарок што ќе ги направи да се чувствуваат среќни. Обвивки за рачки-Нашите овие заштитници за рачка против скалите не се лесно оштетени, изработени од издржлив силиконски материјал, здрав и сигурен, обезбедувајќи ви време на употреба. Обвивки за рачка против скалинг-Овие заштитници на рачката против скалите можат да бидат за вашите тави за пржење на леано железо и други кујнски алатки од не'рѓосувачки челик, што ви даваат многу пријатно и прекрасно со употреба на искуство.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата