• Со попуст
  • Неодамнешно
Motoforti 59x24mm Сребрен тон Универзален филтри за гориво на моторот гас за гас, замена на филтерот за моторцикл АТВ нечистотија велосипед

Motoforti 59x24mm Сребрен тон Универзален филтри за гориво на моторот гас за гас, замена на филтерот за моторцикл АТВ нечистотија велосипед

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

[Димензија] Големина на дијаметар : 4x6mm / 0,16 "x024" (ID*OD), големина : 59x24mm / 2. [Материјал] изработен од алуминиумска легура, издржливост и има долго време живот. [Повторно користење] Филтерот за гориво може да се исчисти и повторно да се користи на неодредено време. [Лесна инсталација] Лесно за инсталирање, не се потребни упатства за инсталација. [Пакетот вклучува] 1 x филтер за гориво со мотоцикл. [Димензија] Големина на дијаметар : 4x6mm / 0,16 "x0.24" (ID*OD), големина : 59x24mm / 2. [Материјал] изработен од алуминиумска легура, издржливост и има долго време живот. [Повторно користење] Филтерот за гориво може да се исчисти и повторно да се користи на неодредено време. [Лесна инсталација] Лесно за инсталирање, не се потребни упатства за инсталација. [Пакетот вклучува] 1 x филтер за гориво со мотоцикл. Опис : Филтерот за гориво со моторцикл е изработен од алуминиумска легура, издржлив и долг животен век. Оваа ставка е повторно употребена, само исчистете го филтерот. Лесно за инсталирање без посебни алатки или потребни вештини. Спецификации : Боја : Сребрен томатеријал : Алуминиумска легура на алуминиум Големина : 4x6mm / 0,16 "x0.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата