• Со попуст
  • Неодамнешно
WIX 57064XP филтер за масло

WIX 57064XP филтер за масло

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Повеќето нарачки го напуштаат магацинот истиот денМатеријал : Хартија. Димензии на пакетот : 8.111 H x 7,62 W (сантиметри). Тежина на пакет : 0,068 килограми. Земја на потекло : Кина. Филтер за масло. Филтер за масло. Викс филтер за масло - 57064 XP.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата