• Со попуст
  • Неодамнешно
Amabeafzh SOAP држач за туширање црн простор алуминиум со двослоен сапун кутија, погодна за кујна и бања.

Amabeafzh SOAP држач за туширање црн простор алуминиум со двослоен сапун кутија, погодна за кујна и бања.

 
DEN 1588.16

Количината на стоката
Това е достапна

Сапуните за сапуни се идеални за бањи, тушеви, кади и мијалници за кујни ▲ без нокти/перфорирана двојна намена, сапун со сапун со двојна корпа поставена со wallидови. ▲ Материјал што не ја менува бојата кога натопена во вода може да издржи агресија на влагата. ▲ Една двојна корпа, сапун со рака и сапун од долна облека секоја зафаќа една корпа, не се мешајте едни со други за да избегнете вкрстена инфекција. ▲ Автоматски исцедете вишок вода после употреба за да избегнете меки меурчиња од сапун. Материјал : Просторен алуминиумски : 13* 9cmcolor : Black Package Вклучува : 1* сапун кутија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата