• Со попуст
  • Неодамнешно
M45 x 4,5 HSS метричка десна рака допрете 45мм

M45 x 4,5 HSS метричка десна рака допрете 45мм

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Метрика M45 x 4,5мм допрете на низата на десната рака Дијаметар : 45мм. Големина на теренот : 4,5мм. Метрика M45 x 4,5мм допрете на низата на десната рака. Дијаметар : 45мм. Големина на теренот : 4,5мм. Сосема нова метричка HSS Тема за десна рака Допрете M45 X 4,5мм терен.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата