• Со попуст
  • Неодамнешно
Финкун тренингот хеланки за жени непрекинато за кревање на задник за кревање на задниот дел од високи половини, панталони за јога, компресивни хулахопки

Финкун тренингот хеланки за жени непрекинато за кревање на задник за кревање на задниот дел од високи половини, панталони за јога,

 
DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 90% најлон, 10% спандекс. Gusseted Crotch нуди поголема слобода на движење. Без пети од камила. Рамни споеви на заклучувањето ја намалуваат иритацијата предизвикана од Чафинг. Беспрекорни хеланки за жени : Користење на најлон/спандекс, 4-насочен дел. Спандексот дозволува да се истегнат хеланките, што е особено важно при носење хеланки, додека најлон обезбедува компресивна поддршка и дишење. Сквотите се тестирани докази и тие добро се држат за време на тренингот. Беспрекорна конструкција му одговара на телото подобро, елиминирајќи ги страничните шевови и се занимава со рационализиран изглед. Слушајте ги хеланките за кревање на задниот дел : Подигнете ја вашата изведба со ласкаво вклопување и детали за разоткривање на колкот во комбинација со поддршка, мека, лесна ткаенина. Компресии во насочени области за нежно да ги изедначи и скулптурира задникот и нозете за прекрасен изглед. Капичето за кревање на задниот дел е дизајнирана да ги затегне задникот и да се обезбеди невидливо околу задникот. Хелеги за тренингот за жени : тренингот на задникот за затегнување тесно го поддржува секое движење, вклучувајќи сквотови. Без пилинг, не-испреплетени, затегнати, не-рестриктивни и доволно густи за да не се гледаат кога се наведнуваат. Тенок вклопување и широка поддржувачка лента со ребрести прегратки и ве поддржува во секое време, овозможувајќи ви да се движите слободно со доверба. Карактеристики на беспрекорни хеланки на Finukon : Направено од беспрекорна плетена ткаенина за да се обезбеди максимална удобност - без чешање, иритација или размалување. Свитање на пот, дишење, истегната ткаенина обезбедува целосна покриеност без пети на камила; Тренинки за тренингот со висока половината, кревање на колкот и контрола на стомакот, без мафински врв, истакнете ја вашата совршена крива на телото, контурирајте ги кривините и ја насочите вашата природна форма на половината што ги прави одличен избор за активната жена. Панталони со високи половини за јога : високи половини лежишта за тренингот за контрола на стомакот, атрактивен дизајн на контурата на задникот, ви дозволуваат да привлечете внимание на повеќе луѓе и да добиете комплименти во салата. Ве молиме, kindубезно повикајте се на нашата табела со големина прикажана на сликата пред купувањето.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата