• Со попуст
  • Неодамнешно
Женски кошули цветни печатени кратки ракави за маица нагоре на врвови на блуза од туника, изрез v вратот лабава обични маички

Женски кошули цветни печатени кратки ракави за маица нагоре на врвови на блуза од туника, изрез v вратот лабава обични маички

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Направени во САД или увезени. ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со маиците, слободно контактирајте не. Може да дозволи линијата на вратот да изгледа повеќе тенко и грациозно. Костуми за ткаени и удобни ткаенини за лето, исто така, носат со палто надвор во студените денови. Повлечете го затворањето. Материјал за миење. , ќе се чувствувате меко и удобно. 【Карактеристики】 : Оваа маица комбинира удобни ткаенини и стилски дизајн случајно лабаво вклопување. Трендовски дизајн ги тера луѓето да блеснат, покажувајќи ја вашата разлика. Доаѓа во најразлични разновидни бои за да изберете. Овој симпатичен врв може да направи да се чувствувате среќни и шармантни. 【MACTH】 : Летниот мета е совршен за секојдневно носење и секоја пригода, особено за канцеларија, забави, клубови и датира. Getе добиете комплименти кога ја носите оваа кошула. Нашите секси кошули можат да се совпаднат со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Тоа е најдобар подарок за вашата сопруга, девојка, мама, ќерка или пријател. 【Совршен подарок】 : Убав подарок за секого, спарете се со фармерки или кардиган одлични за животински одмор секојдневно носење уличен одмор патување итн. Купете го за себе или подарете го за мама, ќерка, сопруга, тетка, пријател, девојка, сестра на Покажете ја вашата длабока loveубов кон неа : Womenените лабави се вклопуваат кошули за секојдневно, канцеларија, работа, училиште, улица, датира, шопинг, забава, фестивал, клуб, патување, плажа, одмор, тренингот, можете да го носите ова како обични врвови, но Лесно можеше да ја облече облеката со фармерки или хеланки. 【Совет за перење】 : миење на рацете или нежно миење машини во ладна вода/ виси или суво/ не се бели. Custory Чај Клиент : Здраво! Добредојдовте во продавницата XIPCOKM! ♥ ♥ Xipcokm е меѓународен бренд, фокусирајќи се на дизајнот на женската облека, вклучувајќи долна облека, џемпери, палта, здолништа, панталони, итн. Ние го правиме секој производ внимателно за да ги задоволи потребите на клиентите. Ако имате добри идеи, ве молиме испратете ги кај нас. ♥ Информации за производот : Материјал : Полиестерска сезона : Четири сезони Пол : жени девојки дами стил : обични секси лабави вклопувани маици за жени плус маици со големина за жени против женски маички маички женски маички графички женски маички графички женски маици со изговори женски маици лабава вклопуваат женски маички кратки ракави женски маички со изреки женски маички со кратки ракави женски врвови лето 2022 секси обични кратки ракави блуза бохо плус големина 3/4 ракави женски врвови мажички елеци за надворешна облека плус големина на туники за жени работни бели врвови за жени со висок врат резервоар Врвови за жени Божиќни врвови Божиќни џемпери елек црвени врвови за жени Божиќно железо на трансфери за маици пондерирани елек 3/4 ракави женски маица лето ладно рамо врвови 3/4 ракави, летни врвови на вратот за жени со ракави блузи резервоари со долги ракави женски маички со долги ракави за женски, обични фустани блузи со долги ракави кошули со долги ракави кошули за тинејџерски тренинзи за вежбање на врвови за жени изградени во градник 3/4 ракави за замав за жени со долги ракави за замав врвови за врвови за врвови за жени за жени, за жени црни петок, за жени црн петок Божиќна сајбер понеделник Ноќта на вештерките Божиќ Денот на в Valentубените Денот на мајката Ден на таткото, американска независност Да Боја : Зелена големина : Малите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата