• Со попуст
  • Неодамнешно
Женски И Машки Водени Чевли Кои Дишат Брзо Суви Меки Боси Аква Чорапи За Пешачење Пливање Плажа Сурфање Јога Спорт

Женски И Машки Водени Чевли Кои Дишат Брзо Суви Меки Боси Аква Чорапи За Пешачење Пливање Плажа Сурфање Јога Спорт

 
DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

92% Полиестер, 8% Спандекс Етилен Винил ацетат единствен. Рашири Дише Брзо Сува Горниот дел : оваа женски и машки плажа пливаат вода чевли е дише и мека која е направена од еластична нуркање материјал со функција за брзо сушење. Мек и Отпорен На Абење Ѓон : овие боси аква чорапи чевли се изработени од мека И висока еластична ЕВА која со дизајн на текстура без лизгање ќе ве заштити добро кога сте на плажа или базен пешачење или пешачење патување или истражување на реки,водопади или активности на планински поток. Овие чевли за пешачење со еластична уста за чевли или дизајн на кука и јамка што се погодни за облекување и соблекување.Петицата со задебелен и засилен дизајн кој добро ќе го заштити вашиот глужд. Лесни и Преносливи : овие боси чевли со аква чорапи се околу 180 гр, лесни и компресибилни што ќе бидат попогодни за носење кога сте вокација или пешачење. ПОВОД : овие чевли за вода на плажа се совршени за плажа или крајбрежје,пливање,пешачење,истражување на реки или водопади или активности на планински поток,едрење,пловење,кајак,сурфање на ветер,обука за јога, нуркање, џогирање,пешачење,риболов,одбојка на плажа,градинарство,миење автомобили итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата