• Со попуст
  • Неодамнешно
Летните фустани за жени плажа цветни маички со ракавици без ракави со ракави, обичен резервоар со џебови со џебови

Летните фустани за жени плажа цветни маички со ракавици без ракави со ракави, обичен резервоар со џебови со џебови

 
DEN 127.84

Количината на стоката
Това е достапна

Sundresses/забава/плажа/матурска фустан и така натаму Направено во САД или увезена ✈✈ Брза испорака ✈✈ Стандард : 10-14 дена / забрзано : 5-8 дена. ♥♥ Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика!. Затворање на привремено. ♥ Материјал : Миди фустан од цвеќиња е изработен од многу мека ткаенина од полиестер/ спандекс, ткаенината е квалитетна ткаенина. Супер мала тежина и дишење, се протега, но одржува форма, не гледајте низ, совршени за летни и други сезони. ♥ Уникатен дизајн : Облечете се со џебови, вратот на екипажот, околу должината на коленото, тенок фит -вратоврска појас на половината, класични ленти, мека и истегната фустан од мешавина од памук. ♥ Оваа летна страна Сплит макси фустан имаат цврста и вратоврска боја печатена боја, костум за обична/плажа/забава/дневна/канцеларија/формална/дома. ♥ Упатство за миење : Машинско миење, препорачајте со торба за перење / виси или да се исуши. ♥ Пакет : 1 парчиња фустан. ʕᴥʔʕᴥʔ Добредојдовте во ☛☛ Lmdudan Storeʕᴥʔʕᴥʔ ♥♥ Ви посакувам пријатно искуство за купување! ♥♥ Ние сме специјализирани во женски фустан. Нормално време на испорака : 10-18 дена, забрзана логистика : 5-10 дена. Информации за производот : Тип на фустан : Секси / обичен / клуб и ноќ надвор / коктел / формална / работа / забава / венчаници Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни, тој е погоден за најразлични прилики ова е одличен подарок за вашите loversубовници или себе си. Големина : Ве молиме, проверете ја табелата со големина пред вашето место нарачката. Бидејќи нашата големина е азиска големина, што значи дека би била помала од нормалната големина на САД.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата