• Со попуст
  • Неодамнешно
Можете да го купите овој пакет и да заштедите кожна дупка и 3/4 бела кожа лента заедно

Можете да го купите овој пакет и да заштедите кожна дупка и 3/4 бела кожа лента заедно

 
DEN 604.80

Количината на стоката
Това е достапна

✅ ќе ги сакате перформансите- на вашата бела 72* 3/4* 1/8 инчи лента е исто толку важна како и визуелната привлечност ✅ Прилагодена алатка за удирање од кожа - Оваа алатка има сè што ви треба за да прободете дупки низ најразлични кожни предмети, вклучувајќи ремени, торби и чевли. Исто така, може да биде во комплет со нашите кожни ленти. ✅ Трајни - лентите, за перформанси, се затемнети за активна употреба, супериорна јачина и издржливост. ✅ Различни големини за различни потреби - Нашиот кожен дупки за дупки е опремен со 6 удари со различна големина. Повеќе не треба да се снаоѓате со дупки што се премногу големи или премногу мали!. ✅ Деца - користете со вашето дете во занаетчиски проекти, мешајќи ја нивната фантазија и додавање доверба. ✅ ќе ги сакате перформансите- на вашата бела 72* 3/4* 1/8 инчи лента е исто толку важна како и визуелната привлечност. ✅ Прилагодена алатка за удирање од кожа - Оваа алатка има сè што ви треба за да прободете дупки низ најразлични кожни предмети, вклучувајќи ремени, торби и чевли. Исто така, може да биде во комплет со нашите кожни ленти. ✅ Трајни - лентите, за перформанси, се затемнети за активна употреба, супериорна јачина и издржливост. ✅ Различни големини за различни потреби - Нашиот кожен дупки за дупки е опремен со 6 удари со различна големина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата