• Со попуст
  • Неодамнешно
Stobok 2 парчиња четири дупки за удирање машини за врзивно средство за врзивно место, удар метал удар поставена занаетчиска хартија за хартија, дупки за хартија, дупки

Stobok 2 парчиња четири дупки за удирање машини за врзивно средство за врзивно место, удар метал удар поставена занаетчиска хартија за хартија,

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Рачен удар со метална дупка- изработена од високо-класен материјал и направи убава изработка, што ја прави за употреба на термин Мал удар со дупка-Производот е изработен од високо одделение, плус одлични процеси, издржливи и цврсти. Заокружете ја рачната хартија за хартија за хартија- Зазема мал простор на биро или во фиока, или дури и лесно за да се изврши во торба. Пандер- Производот доаѓа со компактна големина без да заземе премногу простор. Панч за хартија- Има продорен моќ и е погоден за сите видови на удирање. Пакетот вклучува 2 x Карактеристики на дупката за хартија за хартија - Боја : Црна хартиена дупка Панч - Материјал : АБС агол - Големина : 10.55x1 страници 4 Пандер.Дод Опис Метална алатка за удирање на дупката Алатката за удар е ергономски дизајнирана и лесна за ракување. Не-дизајнот нема да ви наштети на рацете и табелата за време на операцијата. Подгответе се многу погодни за перфорирање на кој било вид хартија и е погоден за канцеларии, училишта, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата