• Со попуст
  • Неодамнешно
AEXIT 5 инчи за занаети со хартија со должина на менувачот 2мм диа една единечна дупка со модел метален перфоратор на метал

AEXIT 5 инчи за занаети со хартија со должина на менувачот 2мм диа една единечна дупка со модел метален перфоратор на метал

 
DEN 188.80

Количината на стоката
Това е достапна

Земја на производство : Кина Материјал : ПВЦ, метал. Нето тежина : 124g. Содржина на пакетот : 1 x дупка за дупка. Главна боја : жолт, сребрен тон. Земја на производство : Кина. Материјал : ПВЦ, метал. Нето тежина : 124g. Содржина на пакетот : 1 x дупка за дупка. Главна боја : жолт, сребрен тон. Можете да ги пробиете 8 трудови лесно едновремено. Само ставете ја хартијата што сакате да ја пробиете на слотот, да ја притиснете, завршена е една дупка. Бродот има отстранлив пластичен послужавник за да ја отфрли прободената дупка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата