• Со попуст
  • Неодамнешно
5d DIY дијамантски сликарство целосен квадратен дијамантски вез за вкрстена бод Африка диви животни Слика на rhinestones Мозаик декорација-квадрат вежба 40x30cm

5d DIY дијамантски сликарство целосен квадратен дијамантски вез за вкрстена бод Африка диви животни Слика на rhinestones Мозаик декорација-квадрат

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дијаманти за супер искра - Површината на дијамантот изгледа сјајна и никогаш нема да избледи Комплетите за сликање со дијаманти се посветли и пореални од дијамантите од смола. Еколошко лепило и еколошко платно - лепило за лепење на топло топење на животната средина има силен вискозност, а не лесно да се испадне. 5Д дијамант е високо чиста платно за печатење, нетоксично, водоотпорно, задебелување, дури и текстура, заштитена со животната средина, мека и не е лесна за склоп. Образовна природа на DIY - едноставна DIY на 5Д комплети за сликање на дијаманти, погоден за деца и возрасни. Willе се подобри во соработката на родител-дете во образованието кога ќе ја завршите оваа дијамантска слика со вашето дете. Комплетите за сликање со дијаманти од 5Д можат да го намалат стресот, да доживеат чувство на достигнување, да ја зголемат самодовербата, да развиваат издржливост. Стилски wallиден декор и подарок - 5 D дијамантски сликарство може да се користи како декорација. Ставете го дијамантското сликарство во канцеларија или соба и направете ја куќата повеќе пенлива и пријатна. И тоа е совршен подарок за роденден и фестивали. Долгорочно зачувување - комплетот за сликарство од 5Д дијаманти може да се зачува многу години без натопување и инсолизирање. Совршено украсете ја вашата соба. Карактеристики на сликарството со дијаманти на DIY : - 5 D DIY дијамантски сликарство може да доживее чувство на достигнување, да научи да го намали стресот, да ја подобри самодовербата и упорноста да култивира трпеливост.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата