• Со попуст
  • Неодамнешно
Протан 4-109-БЛ Платформа Под Рамка Комплет

Протан 4-109-БЛ Платформа Под Рамка Комплет

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Произведено во САД Комплетниот комплет вклучува потребни чаури за апликација НА LX платформа. Црна уретанска боја идентификува обезбедува ое изглед. Дизајниран од вистински ентузијастички инженери. Тестирани И На И Надвор Од Патотна Патеката значително подобрување на начинот на кој ова возило ќе ја "зграби земјата". Комплети За Черупка. Веднаш на местата за монтирање помеѓу подрамката и каросеријата ќе ги најдете чаурите на подрамката на вашето возило. Вообичаено, чаурите на подрамката ОЕМ се направени од гума. Со текот на времето оваа мека гума почнува да носи и пука. Чаури под рамка одговорноста, покрај монтирањето, е да се намали бучавата од патот и вибрациите од влегувањето во кабината. Значи, откако ќе одат овие чаури, ќе видите зголемување на бучавата и вибрациите во кабината на вашето возило.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата