• Со попуст
  • Неодамнешно
Hellraiser Cloodline - 27 x40 d/s Оригинален филм Постер Еден лист 1996 Клив Баркер

Hellraiser Cloodline - 27 x40 d/s Оригинален филм Постер Еден лист 1996 Клив Баркер

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм - не препечатување - големините се приближни. Ако D/S или DS е во насловот, тоа значи дека постер е двострана. Овој постер е во состојба на нане. Постерите доаѓаат валани во пластичен ракав и се испорачуваат во цврста картонска цевка. Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен. Оригинален постер за филм - не препечатување - големините се приближни. Ако D/S или DS е во насловот, тоа значи дека постер е двострана. Овој постер е во состојба на нане. Постерите доаѓаат валани во пластичен ракав и се испорачуваат во цврста картонска цевка. Оригинален постер за еден лист филм - во близина на нане - малолетно кршење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата