• Со попуст
  • Неодамнешно
Додека Не Ми Крварат Зглобовите #1ф ВФ/НМ ; Бегемот стрип | 1: 10 варијанта

Додека Не Ми Крварат Зглобовите 1ф ВФ/НМ ; Бегемот стрип | 1: 10 варијанта

 
DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Напишано Од Виктор сантос Илустрирано Од Виктор сантос. Точка : Додека Моите Зглобови Крварат #1ф Издавач : Бегемот Покритие Уметник : Виктор Сантос Писател : Виктор Сантос Уметник : Виктор Сантос Белешки : 1 : 10 Мало Поттик Варијанта Покрие Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата