• Со попуст
  • Неодамнешно
Ринглинг Браќа Варнум &засилувач; Бејли Циркус с Пет-Човек Висок 29-Метарски Кула Ѕвонење Браќа &засилувач; Барнум &засилувач; Бејли Циркус Неискористени

Ринглинг Браќа Варнум &засилувач; Бејли Циркус с Пет-Човек Висок 29-Метарски Кула Ѕвонење Браќа &засилувач; Барнум &засилувач; Бејли Циркус

 
DEN 166.40

Количината на стоката
Това е достапна

Пет-Човек Висока 29-Метарска Кула Поштенски Користени Година : Неискористени. Разгледница со редовна Големина-приближно 3 1/2 инчи х 5 1/2 инчи (9 СМ х 14 СМ). Пет-Човек Висока 29-Метарска Кула Браќата Ринглинг И Барнум И Бејли Циркус Разгледница Циркус Циркус Циркус 017161 : Браќата Ринглинг Варнум И Бејли Циркус Пост Картичка Датум На Разгледница, Или Користена Поштенска Картичка / Користена Година : Неискористен Степен : 1 големина : Рградинг Скала : Одделение 1= Совршени агли одделение 2= Многу Минимално абење на аголот, без набори 3= некое аголно абење, без набори.Одделение 4= Crease Grade 5= голема штета на картичката. *Оценките го одразуваат Аголот и Состојбата На Картичката, а не дали картичката Е Поштенска.Големина На производот Легенда : Р=Разгледница Со Редовна Големина-приближно 3 1/2 инчи х 5 1/2 инчи (9 СМ х 14 СМ)Ц=Разгледница Со Континентална Големина-приближно 4 инчи Х 6 инчи (15 СМ Х 10,5 СМ).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата