• Со попуст
  • Неодамнешно
Фифа 23 Стандардно Издание XBOX ONE | Англиски / Регион Бесплатна Верзија

Фифа 23 Стандардно Издание XBOX ONE | Англиски / Регион Бесплатна Верзија

 
DEN 690.72

Количината на стоката
Това е достапна

Светско Првенство ВО ФУДБАЛ-Искусете го врвот на меѓународниот фудбал СО Светското Првенство Во ФУДБАЛ Катар 2022 И Светското Првенство Во Фудбал За Жени На ФИФА Австралија и Нов Зеланд 2023, со повеќе информации што треба да се следат во изградбата на секој турнир Женски Фудбал-Играјте како женски клупски тимови за прв ПАТ во историјата НА FIF СПОРТ фифа како Баркли Фа Женска Супер Лига И Дивизија 1 Аркема доаѓаат ВО ФИФА 23 при лансирањето. Игра-нов ризик наспроти механичар за снимање награди, освежени слободни удари, казни и свиоци и пореална физика ја носат разновидноста на фудбалот во Светската Игра. Крос-игра-Игра заедно против пријатели на различни платформи КАКО ФИФА 23 воведува крос-игра во 1в1 режими низ Фифа Крајната Тим, Онлајн Сезони, Онлајн Пријателства, и повеќе. Ве молиме имајте предвид дека иако оваа игра Е Регион Слободен Или Регион Отклучен и ќе работи на сите системи, ова е меѓународна верзија и може да се разликува од локалната верзија во возраста рејтинг, етикетирање или инструкции. Фифа 23 Стандардно Издание XBOX Еден Англиски Регион Бесплатна Верзија SPORTS СПОРТ ФИФА 23 носи уште повеќе акција и реализам на фудбалот на теренот во Светската Игра. Играјте ги најголемите турнири во фудбалот и со Турнирите НА Светското Првенство за Мажи И жени во Фифа 23 во текот на сезоната, играјте како женски клупски тимови за прв пат досега, плус уживајте во одликите за вкрстена игра што го олеснуваат играњето против пријателите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата