• Со попуст
  • Неодамнешно
Eekiimy 2 Пакети Замена Боја Сребрена LB RB Браници Предизвикувачи+T8 Шрафцигер T6 Шрафцигер За Xbox Еден Елитен контролер поправка делови Xbox Еден Контролер Браници 3,5 mm

Eekiimy 2 Пакети Замена Боја Сребрена LB RB Браници Предизвикувачи+T8 Шрафцигер T6 Шрафцигер За Xbox Еден Елитен контролер поправка делови Xbox

 
DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додаток Од Трета Страна! За Xbox Еден Елитен Контролер и Xbox еден контролер со Приклучок За Слушалки од 3,5 мм Замена LB RB активирањето За Xbox еден елитен контролер (ве молиме проверете пред купување). Одлично е да го замените оригиналниот неисправен/скршен, го прави вашиот контролер да работи во добра состојба. Шрафцигер т8 и шрафцигер Т6 помагаат лесно да се поправат. Поправете ги скршените копчиња НА браникот LB RB копчиња. Додаток Од Трета Страна! За Xbox Еден Елитен Контролер и Xbox еден контролер со Приклучок За Слушалки од 3,5 мм. Замена LB RB активирањето За Xbox еден елитен контролер (ве молиме проверете пред купување). Одлично е да го замените оригиналниот неисправен/скршен, го прави вашиот контролер да работи во добра состојба. Шрафцигер т8 и шрафцигер Т6 помагаат лесно да се поправат. Поправете ги скршените копчиња НА браникот LB RB копчиња. Трета Страна Додаток Боја : Сребро За Xbox Еден Елитен Контролер Заменете ги само скршените/старите копчиња на контролорот со поставени овие копчиња за поправка! Пакетот Вклучуваше 2x Bumpers 1xt8 Шрафцигер со безбедносна дупка 1xt6 Шрафцигер.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата