• Со попуст
  • Неодамнешно
Зафати За Xbox Серија X Контролер, Pandaren Studded Анти-Лизгачки Силиконски Капак За Xbox Серија X/S Контролер За Рака На Кожата Со 8pcs FPS Pro Палецот Стапчиња Капа Заштитник

Зафати За Xbox Серија X Контролер, Pandaren Studded Анти-Лизгачки Силиконски Капак За Xbox Серија X/S Контролер За Рака На Кожата Со 8pcs FPS

 
DEN 142.08

Количината на стоката
Това е достапна

*ЗАСИЛЕН Стисок Против лизгање* Специјално дизајниран облик на површината со НАВРТКИ подобрено чувство на зафат за време на играта,спречување на лизгање,одржување на сите копчиња, активирачи и приклучоци за поврзување достапни За Xbox Серија X Контролер *Прецизно Прилагодено* Висококвалитетен Мек силиконски капак За Xbox SX Контролер, одличен капак за рачен зафат за контролорите во движење. *Заштита * Одлична Кожа го штити Вашиот ЕДЕН SX контролер од прашина,гребнатини.Ги прави вашите контролори кул.Убаво Компатибилен За Xbox контролер костец. *Избор На повеќе Бои* Црна, Сина, Црвена,Розова,Виолетова,Зелена,Маскирна Сина,Маскирна Црвена, Маскирна Зелена Користи повеќе од 9 бои за опција. *FPS ПРО Палецот Костец* FPS про Палецот костец x 8 вклучени за да се подобри искуството на аналогни стап, особено ВО FPS игри се повеќе Прецизност. 1 xxx Контролер Кожата. 8 х Капакот На Палецот. Забелешка : Конзоли, Контролори и Игри не се вклучени. Висококвалитетни и издржливи гумени држачи за палецот за заштита за Аналогни стапчиња На Контролорот Xbox и подобрување на вашето искуство со игри. 2 пара дополнителна висина дизајн за поголема прецизност и чувствителност ВО FPS и АКТ игри. 2 пара нормален дизајн за поудобни зафати во повеќето игри; Спречување на лизгање. Спакувани 8 парчиња во 4 различни типови; Сите се конкавни и конвексни типови. *ЗАСИЛЕН Зафат Против лизгање Со НАВРТКИ* Специјално дизајнирана форма на површината со НАВРТКИ подобрено чувство на зафат за време на играта,спречување на лизгање,чување?сите копчиња, активирачи и приклучоци за поврзување достапни За Xbox Серија X Контролер. *Прецизно Прилагодено* Висококвалитетен Мек силиконски капак За Xbox SX Контролер, одличен капак за рачен зафат за контролорите во движење. *Заштита * Одлична Кожа го штити Вашиот ЕДЕН SX контролер од прашина,гребнатини.Ги прави вашите контролори кул.Убаво Компатибилен За Xbox ЕДЕН SX контролер костец. *Избор На повеќе Бои* Црна, Сина, Црвена,Розова,Виолетова,Зелена,Камуфлажна Сина,Маскирна Црвена, Маскирна Зелена, повеќе од 9 бои за опција.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата