• Со попуст
  • Неодамнешно
Кожата на mothyskins Компатибилна Со Microsoft Xbox One Kinect-Koi Езерце | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници | Лесна За Нанесување, Отстранување И Промена На ?

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Microsoft Xbox One Kinect-Koi Езерце | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашиот Мајкрософт Xbox One Kinect! Не ви се допаѓа кожата На Езерцето Кои? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашата опрема ќе биде уникатна како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница со Силни Кожи & со прецизност на вашата опрема благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, познавања на персоналот е тука за да им помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!. ГОРДО НАПРАВЕНО ВО САД : Купете со доверба Од американска сопственост и управувана компанија! Моќните кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект Во Вест Палм Бич, Флорида, гордо произведен во Сад !. Дали Сакате Вашиот Microsoft Xbox One Kinect Да Изгледа Поинаку Од Останатите? Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа кожа На Езерцето Кои е совршен начин да ја покажете вашата опрема! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Дали Сакате Да Го Заштитите Вашиот Microsoft Xbox One Kinect? Со Моќни Кожи, вашата опрема е заштитена од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте го Вашиот Microsoft Xbox One Kinect со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Нарачајте Со Доверба-Задоволство ! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет Во Сад и поддржани од нашето задоволство ! Детали за производот : НЕ е тешко СЛУЧАЈ винил налепница налепница Мат Финиш Ултра-Тенок, Ултра-Издржлив, Отпорен На Дамки стотици различни дизајни Мајкрософт Xbox Еден Kinect не е вклучен.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата