• Со попуст
  • Неодамнешно
Зимски женски копчиња цврста волна баоту капа за топло уво плетена волна топка капа за жени

Зимски женски копчиња цврста волна баоту капа за топло уво плетена волна топка капа за жени

 
DEN 96.32

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Затворање на копчињата. Црни корпи капи. Забавен, обичен и оптимист изглед што доаѓа со совршена боја за секого. Тренд наоколу и почувствувајте ја удобноста на оваа капа за додатоци за сите ваши претстојни топли денови. Направете или скршете со капа што ќе ја заврши работата за секоја пригода во затворен простор/отворено. Ние сакаме да имате одлична капа за која е секогаш подготвена, совпаѓање на облека, прилагодени персонализирани дела, улична облека, одмори и многу повеќе. Одговара на повеќето луѓе : капачето е доволно еластично за да одговараат на повеќето луѓе, добро и за мажи и за жени удобни за носење : овие капачиња за часовници се изработени од полиестер, без мирис и, трајно и без засенчување, давајќи ви удобно искуство со носење искуство со Rollup Edge Design : Вие Може да се тркалаат според вашите потреби, да се тркалаат високо за да го направите плетениот часовник за часовници мал или да падне за да создаде друг стил. Бејзбол капа има структурирани предни панели што му помага на капачето да ги одржи своите оригинални контури. Бејзбол капа ја спојува дишеноста на памукот, истегнувањето и јачината на еластанот за да обезбеди неспоредлива удобност и издржливост. Композитна структура : Бејзбол капакот усвојува двојна слој структура на висококвалитетна памучна крпа и решетката за дишење со исклучителен вез, густ, издржлив, мек и дише. Прилагодливо затворање на метална тока. Оваа меки капа за корпи веднаш вашиот изглед, што го прави повеќе шик и модерно, и работи совршено со какво било облека да го надградува вашиот на отворено со најдобра обична софистицираност што може да ја побара. Се шири од елегантна до тропска летна забава каде и да одите, земајќи празна естетска удобност на сосема ново ниво.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата