• Со попуст
  • Неодамнешно
Кратки комплети жени облеки од 2 парчиња, маица со кратки ракави во боја и шорцеви за велосипедисти

Кратки комплети жени облеки од 2 парчиња, маица со кратки ракави во боја и шорцеви за велосипедисти

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Добар избор за ова лето Дизајнот на бојата е супер уникатен и модерен. Совршено за сите дами и јуниори како секојдневно носење. Летните облеки за жени одговараат на секојдневно, дневно, слободно време, трчање, џогирање, спорт, на отворено, активна облека, патување, шопинг, салон дома и така натаму. Полиестер, памук. Повлечете го затворањето. Машинско миење, миење на рацете. Материјал : памук, полиестер. Висококвалитетна ткаенина, мека и удобна за носење. Карактеристики : Две парчиња облека за жени лето, боја на контраст, врвот на пулвер со кратки ракави, екипаж, еластични шорцеви за каросерии на половината, 2 парчиња велосипедисти за велосипедисти за жени, тренер за жени поставени, слатки облеки на две парчиња за жени, обичен стил. Дизајн на бои, додадете посебен изглед на овој краток сет на велосипедисти, што ве прави да изгледате уникатно, симпатично, модерно и живописно. Врзете јазол во предниот дел на кошулата е добар начин да ја истакнете половината, совршено да ја покажете кривата и да ви помогне да направите потенок изглед. Повод : Овој краток сет на жени со две парчиња се вклопува за секојдневно, дневно, слободно време, трчање, џогирање, спорт, на отворено, активна облека, патување, шопинг, салон дома и така натаму. Полиестер, памук. Повлечете го затворањето. Машинско миење, миење на рацете. Материјал : памук, полиестер. Висококвалитетна ткаенина, мека и удобна за носење. Карактеристики : Две парчиња облека за жени лето, боја на контраст, врвот на пулвер со кратки ракави, екипаж, еластични шорцеви за каросерии на половината, 2 парчиња велосипедисти за велосипедисти за жени, тренер за жени поставени, слатки облеки на две парчиња за жени, обичен стил. Дизајн на бои, додадете посебен изглед на овој краток сет на велосипедисти, што ве прави да изгледате уникатно, симпатично, модерно и живописно. Врзете јазол во предниот дел на кошулата е добар начин да ја истакнете половината, совршено да ја покажете кривата и да ви помогне да направите потенок изглед.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата