• Со попуст
  • Неодамнешно
Само со мојата големина женски плус големина на дрес со целосна должина

Само со мојата големина женски плус големина на дрес со целосна должина

 
DEN 226.08

Количината на стоката
Това е достапна

90% памук, 10% полиестер Затворање на влечење. JMS женски плус големина на дрес на дрес - стил OJ255. Памук за истегнување : Супер-меки 90% памук / 10% Спандкс ткаенина се протега за ласкаво вклопување. (Јаглен Хедер е 54% памук / 36% полиестер / 10% спандекс). Ласкачки изглед : Нема џебови, без влечење за тенок изглед. Должина на глуждот : Класичното нозе се вклопува со 26-инчен инсејм. Миење на ладна вода : Ханес препорачува да го миете овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на потрошувачката на енергија. Само со мојата големина женски плус во големина на дрес на дрес е памучно меко со спандекс за да се движи со вас. Класичното нозе се вклопува со тенок еластичен половината.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата