• Со попуст
  • Неодамнешно
Nufiwi жени памучни постелнина панталони широка нога висока еластична половината палацо панталони обични лабави салон јога панталони со џеб

Nufiwi жени памучни постелнина панталони широка нога висока еластична половината палацо панталони обични лабави салон јога панталони

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Полиестер Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Материјал : Мешавина од памучна постелнина. Висококвалитетна ткаенина нуди мека, пријателска за кожата, истегната, лесна, удобно искуство со носење. Карактеристики : Висока еластична половината, цврста боја, широки палацо панталони, памучни ткаенини, права нога, повлечете го затворањето, ленти за покривање на плажа, панталони, долгогодишни панталони, обични лабави активни панталони на отворено. Натпревар : Летните панталони за жени се совпаѓаат, за кои можете да ги спарите врвните култури, камизол, кошула, сандали, папучи за да направите обичен удобен стил, или пар со високи потпетици за да направите шик изглед. Повод : Погоден за секојдневен, секојдневен живот, на отворено, активна, јога, трчање, домашно носење, плажа, улица, канцеларија, струка, излегување, забава, џогер, патување, клуб, спорт, шопинг, дневна итн. Големина : s/ M/ l/ xl/ 2xl плус големина. Погледнете ги деталите за големината пред да ги купите. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Материјал : Мешавина од памучна постелнина. Висококвалитетна ткаенина нуди мека, пријателска за кожата, истегната, лесна, удобно искуство со носење. Карактеристики : Висока еластична половината, цврста боја, широки палацо панталони, памучни ткаенини, права нога, повлечете го затворањето, ленти за покривање на плажа, панталони, долгогодишни панталони, обични лабави активни панталони на отворено.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата