• Со попуст
  • Неодамнешно
Под оклопниот женски ривалско руно половина поштенски екипаж со долг ракав

Под оклопниот женски ривалско руно половина поштенски екипаж со долг ракав

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Повлечете го затворањето. Ултра-мекото руно од памучно мешање со четкање внатре за дополнителна топлина. Преден кенгур џеб. Широк, слабо врат за додадена топлина и удобност. Дарежливиот ½ поштенски преден дел го прави лесното поставување. Капка рамо на полите. Ребрести манжетни и долни полите. Технологијата на невремето отпорна на вода ги одржува вашите работи суви. Мешавчето за дишење на задниот панел и прилагодливи, ленти за рамо за топлина за тотална удобност. Ултра извлечен материјал RIPSTOP со обложени долни и предни панели за дополнителна заштита и отпорност на абразија. Sockеб на лаптоп со меки лаптоп-Доми до 15 "Mac Book Pro® или слично големина лаптоп. Вода што се отпуштаат предни вредности. За дополнителни точки на прицврстување. 2 странични џебови за шише со вода. Врвна рачка за грабнување. Димензии кога е полна : 9.6 "L, волумен : 1.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата