• Со попуст
  • Неодамнешно
Обрач за возрасни хула круг пондерирани обрачи 2 во 1 фитнес обрач со автоматска ротација и 360 степени

Обрач за возрасни хула круг пондерирани обрачи 2 во 1 фитнес обрач со автоматска ротација и 360 степени

 
DEN 1430.40

Количината на стоката
Това е достапна

Обезбедени за квалитетот на производот или да имате други прашања, можете да ни испратите е -пошта и ќе бидеме многу среќни Нашата паметна опрема за фитнес на Hoola Hool може да ја елиминира маснотијата во стомакот, да направи половината и колковите да изгубат инчи, губење на тежината, масажа и одвојување. Овој паметен обрач за хула може автоматски да се ротира за да ви помогне да вежбате пот, истовремено обезбедувајќи освежувачка и удобна масажа за време на вежбање без да падне или да застане ,. Ние дизајниравме пондерирана спортска опрема Hoola Hoop за да обезбедиме совршена фигура за возрасни.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата