• Со попуст
  • Неодамнешно
Дејја 11,5 x 32 Спортски крпи за ладење за вратот и лицето меко дише за дишење на микрофибер, крпи за тренингот на пот, остануваат ладни 2 парчиња среќна Денот на благода

Дејја 11,5 x 32 Спортски крпи за ладење за вратот и лицето меко дише за дишење на микрофибер, крпи за тренингот на пот, остануваат ладни 2

 
DEN 255.68

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : Големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см/11,5*32 ин Тежината е многу лесна, само 130g. Тој е многу преносен и може да се преклопи во мали парчиња и да се става во торба. Материјал : Висококвалитетна 100% микрофибер ткаенина носи мек и дишечки допир, силна апсорпција на вода, брзо сушење, многу пријателски за кожата. Пешкирот е отпечатен од едната страна, задниот дел е бел, не избледува и е машина за перење. Погодно за : Абсорбента, дише и силни испарувачки својства го прават тоа многу корисно за пешачење, патување, трчање, голф, фудбал, риболов, пливање, фитнес и други активности, играат улога во заштита од сонце, ладење, итн., Може да се користи и Како крпа за бања, крпи за миење на лицето, крпи за раце, партали, итн. Се користат во кујната или бањата дома. Како да се користи : Потопете ја крпата во ладна вода и избришете го пред употреба. По натопувањето, се користи за да се избрише потта од телото за да се задржи телото ладно и да се отстрани лепливоста. Може да се стави на вратот, врзан за рацете или врзана за главата. Изберете го методот што ви одговара најдобро според вашите преференции. Прилагодување : Ве поздравуваме да ни обезбедиме слики за да создадете уникатен спортски крпа што ја покажува вашата личност. Ако ви треба, можете да ме контактирате преку е -пошта!. Здраво, добредојде во нашата продавница! Јас сум многу среќен што го одбравте овој производ. Во жешкото лето, потењето го прави целото тело лепливо и мрсно, што навистина ги прави луѓето да се чувствуваат непријатно. Голем дел од потењето за време на вежбањето не само што ќе влијае на состојбата на вежбање, туку може да биде придружено и со ризик од повреда.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата