• Со попуст
  • Неодамнешно
Ноел Асмар Униформи Зои Туника, Асиметричен двоен патент, Џебови Со Патент

Ноел Асмар Униформи Зои Туника, Асиметричен двоен патент, Џебови Со Патент

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Полиестер, Најлон Затворање на патент. Машинско Перење. Преден, асиметричен двоен патент ; џебови Со Патент ; Еластични плетени странични панели и еднократен отвор за дополнително движење. Состав : Спа Ткаенина Со Потпис; 74% Полиестер, 22% Најлон, 4% Спандекс ; Материјал се протега за целосен опсег на движење ; Се Спротивставува на абење и избледување на бојата. Совршен Спа, Салон , Хотелска И Угостителска Униформа ; Идеален избор за Козметолози , Козметичари , Фризери , Стилисти , Стоматолози, Менаџери На Салони во Бањата и така натаму. Најдобри Спа Униформи : Ние сме избрани За Најдобра Компанија За Спа Униформи во последните 11 последователни години Од Американското Списание Спа и признати за квалитет и стил што е најдобро на час; Нашиот Квалитет и стилови го надминуваат пазарниот стандард и поддржуваат одржлив пристап кон униформите. обезбедување дека ќе траат и дека тимовите што ги носат ќе се чувствуваат најдобро цел ден, секој ден. Направено За Начинот На Кој Се Движите; Ние сме Бренд за униформи управувани од цел, кој е автентичен, зајакнувачки и се осмелува да биде различен; тоа е она што не тера; ние повторно ја измислуваме нормата со интуитивен пристап кон функционалниот дизајн со мисија да ги зајакнеме другите да ја исполнат својата цел; ние Сме дизајнерска група управувана од цел вкоренета во велнес; дизајнирање облека и додатоци кои го прават животот полесен и стилски.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата