• Со попуст
  • Неодамнешно
15 Парчиња Кванза Вештачка Кожа Листови Вештачка Кожа За Обетки Изработка На Кванза Декорација Кванза Вештачка Кожа Ткаенина За Обетки Паричник Шиење Коса ЛАК САМ ?

15 Парчиња Кванза Вештачка Кожа Листови Вештачка Кожа За Обетки Изработка На Кванза Декорација Кванза Вештачка Кожа Ткаенина

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Доволно За Користење и Споделување : ќе добиете 15 парчиња листови од вештачка кожа за приврзоци за клучеви во пакувањето, кои доаѓаат во различни бои и разни дезени, доволно за да ги задоволите вашите потреби за празнична декорација и замена, а исто така можете да ги споделите со вашите добри пријатели Полна Со Елементи На Кванза : вештачката кожа за правење обетки е опремена со многу класични елементи На Кванза, како што се мапи, ликови, светла за свеќници, кутии за подароци, овошје, геометриски обрасци и многу повеќе, за да се создаде силна и среќна атмосфера и да се покаже енергијата На Кванза. Удобен За Допир : занаетчискиот кожен лим за обетки е изработен од мека вештачка кожа, сигурен и удобен, не е лесен за бледнеење или кршење; Поради материјалот од стп кожа, може да има малку мирис, ве молиме ставете го пакувањето на проветрено место одреден временски период откако ќе ги добиете. Лесно За Сечење и САМОСТОЈНО : секој од листовите од вештачка кожа за лакови има димензии околу 21 х 16 см/ 8,3 х 6,3 инчи, погоден за сечење и исечување на различни форми и дезени како што сакате, особено погоден за дизајнирање на сопствени ракотворби, за вежбање на вашата рака и имагинативна способност. Повеќекратна Употреба : со атрактивен и празничен дизајн, листовите од вештачка кожа за обетки може да се применат за изработка на многу предмети, како што се обетки, ленти за коса, машнички, чанти, ранци, чанти, приврзоци за клучеви, апарати за облека и многу повеќе, за да додадете среќен и смешен стил во вашиот секојдневен живот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата