• Со попуст
  • Неодамнешно
1967 Топпс # 511 Дон Верт Детроит Тигерс екс тигри

1967 Топпс 511 Дон Верт Детроит Тигерс екс тигри

 
DEN 344.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожавател на Дон Верт!. Одлично за секој колекционер на Детроит Тигерс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Дон Верт!. Одлично за секој колекционер на Детроит Тигерс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1967 Топпс # 511 Дон Верт Детроит Тигерс (Бејзбол картичка) Поранешни тигри. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата