• Со попуст
  • Неодамнешно
2014 година Билет за сите starвездички игри потпишани и испишани Мајк Пастрмка „14 ASG MVP“ MLB HOLO - MLB автограмираше разни предмети

2014 година Билет за сите starвездички игри потпишани и испишани Мајк Пастрмка „14 ASG MVP“ MLB HOLO - MLB автограмираше разни предмети

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; MLB автограмираше разни предмети. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; MLB автограмираше разни предмети. 2014 година, потпишан и испишан билет за игри со starвезди, Mike пастрмка „14 ASG MVP“ MLB Holo Ако производот е непотпишан или не е користен во игра, нема да биде вклучен и холограм Меморијабилии на Мајк Пастрмка. Меморијабилии во Лос Анџелес Ангели.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата