• Со попуст
  • Неодамнешно
TSP186T Сантос Бразил Бразилскиот Шилд Фудбал Фудбал везена лепенка Амблем ознака железо или шиење големина 2,75 × 2,75 во.

TSP186T Сантос Бразил Бразилскиот Шилд Фудбал Фудбал везена лепенка Амблем ознака железо или шиење големина 2,75 × 2,75 во.

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Производител : BR44 Patch (од 1987 година) Модел : TSP186 T Сантос Бразилскиот тим Фудбал Фудбал Футбол 100% извезена лепенка. Големина : 7 x 7 см. 2,75 × 2,75 инчи. Совршено за кошули, фармерки, јакни, елеци, капи, ранци, кимонос, униформи, Airsoft. Производител : BR44 Patch (од 1987 година). Модел : TSP186 T Сантос Бразилскиот тим Фудбал Фудбал Футбол 100% извезена лепенка. Големина : 7 x 7 см. 2,75 × 2,75 инчи. Совршено за кошули, фармерки, јакни, елеци, капи, ранци, кимонос, униформи, Airsoft. Упатства за прикачување на закрпи со висок квалитет на лепила. Може да се нанесе со термички печат, железна облека или шиење. Внимателно следете ги упатствата подолу : 1) Поставете го термичкиот печат на 170 ° железо или памук. 2) Ставете го везот на работното парче. 3) Заштита на везот и делот со бела памучна ткаенина (тип на кошула). 4) - Примена на термичко притискање, притиснете го парчето за вез за приближно 15 секунди, додека дебелината на везот. - Имплементација со железо, притиснете го везот во парчето, за околу 40 до 60 секунди во зависност од дебелината на ткаенината.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата