• Со попуст
  • Неодамнешно
Форма за детски фустан со дрвена база, манекенско детско прикажување на тело биста форми Маники, стара 4-5 години

Форма за детски фустан со дрвена база, манекенско детско прикажување на тело биста форми Маники, стара 4-5 години

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прилагодлива висина - Висината е прилагодлива од приближно 16,5 инчи до 28 инчи Совршено е за разни видови облека. Лесен - манекенот е со мала тежина и лесен за движење наоколу. Издржлива дрвена база - манекенска база направена од трајно и цврсто дрво. Големата тркалезна шасија има доволно област за поддршка на манекен. Обезбедува стабилноста и цврстината на манекенот. Лесно за склопување и расклопување - Со упатството за инсталација затворена во пакетот на производи, можете да го завршите собранието или да се расклопувате за неколку минути без никакви алатки. Одлично за дисплеј - можете да ги користите за да ги прикажете вашите производи во прозорец, на шалтер, на ниво на спуштена полица, или на подот идеален за џемпери, маици, фустани, блузи, врвови и додатоци. Прилагодлива висина - Висината е прилагодлива од приближно 16,5 инчи до 28 инчи. Совршено е за разни видови облека. Лесен - манекенот е со мала тежина и лесен за движење наоколу. Издржлива дрвена база - манекенска база направена од трајно и цврсто дрво. Големата тркалезна шасија има доволно област за поддршка на манекен. Обезбедува стабилноста и цврстината на манекенот. Лесно за склопување и расклопување - Со упатството за инсталација затворена во пакетот на производи, можете да го завршите собранието или да се расклопувате за неколку минути без никакви алатки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата