• Со попуст
  • Неодамнешно
Прилагодено везење целосен елек велосипедист 4PC сет на лепенка - 13 рокери на горните и долни, ознака 1x4, 2 квадрат

Прилагодено везење целосен елек велосипедист 4PC сет на лепенка - 13 рокери на горните и долни, ознака 1x4, 2 квадрат

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сет на сопствена лепенка Голема големина : 13 "широка. Позадина на ткаенина : бела, црна, сина, црвена, зелена, сива, жолта. Тема за вез : црна, бела, кралска сина боја, морнарица сина, црвена, шумска зелена, розова, виолетова, портокалова, жолта. 100% целосна наплата ако клиентот не е задоволен во мојот производ и не ја прима мојата парцела. Збир на сопствена лепенка. Голема големина : ширина 13 ". Позадина на ткаенина : бела, црна, сина, црвена, зелена, сива, жолта. Тема за везови : црна, бела, кралска сина боја, морнарица сина, црвена, шумска зелена, розова, виолетова, портокалова, жолта боја. 100% целосна наплата ако клиентот не е задоволен во мојот производ и не ја прима мојата парцела.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата