• Со попуст
  • Неодамнешно
Голем заден дел, извезена лепенка, мотоцикли на черепи со брада од мотоцикли од мотоцикли, 10 x 8

Голем заден дел, извезена лепенка, мотоцикли на черепи со брада од мотоцикли од мотоцикли, 10 x 8

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Бренд : Луда новина ГУЈ® Предмет : Везено задно крпеница (железо-на или шиење). Големина : 10 "x 8". Материјали : Твил ткаенина назад лепенка со железо на поддршка за лепак. 100% везови на рајон. Апликација : Шиејте ја оваа задната лепенка на кожни јакни или елеци (не железо). Ironелезна оваа задната лепенка на тексас, крпа или други материјали отпорни на топлина. Поставете железо на 270 степени Фаренхајт (132 Целзиусови) и притиснете 15-30 секунди. Не прегревајте ја задната лепенка или материјалот. Бренд : Луда новина ГУЈ®. Предмет : Везено задно крпеница (железо-на или шиење). Големина : 10 "x 8". Материјали : Твил ткаенина назад лепенка со железо на поддршка за лепак. 100% везови на рајон. Апликација : Шиејте ја оваа задната лепенка на кожни јакни или елеци (не железо). Ironелезна оваа задната лепенка на тексас, крпа или други материјали отпорни на топлина. Поставете железо на 270 степени Фаренхајт (132 Целзиусови) и притиснете 15-30 секунди. Не прегревајте ја задната лепенка или материјалот. Ова е врвен квалитетен везен грб од лудиот новост. Сите закрпи на луди новини на момчето се прават со употреба на најквалитетни материјали со години без употреба без проблеми. Оваа декоративна задно крпеница може да се зашие на кожни елеци, јакни или која било друга кожна облека или кожна површина. Оваа задната лепенка може да се пегла, исто така, на сите меки, отпорни на топлина ткаенини, како што се тексас јакни, фармерки, панталони, кошули, капи, торбички со дуфли, ранци и многу повеќе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата