• Со попуст
  • Неодамнешно
2 парчиња Гундам мобилен костум Гундам -Зеон извезена декоративна лепенка

2 парчиња Гундам мобилен костум Гундам -Зеон извезена декоративна лепенка

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

8*7 см со големина Прицврстувачи за прицврстувачи на кука и јамка за прицврстување. 2 парчиња добро изработени печ за везови во еден пакет. 100% вез , детален печ за везови !. Широка употреба : Тактичкиот морал извезени закрпи може да бидат фантастични украси за вашите капи, торби, јакни, ранци, воени брзини, костум за костум, можете да ги примените на вашите лични предмети и да присуствувате на спомен -парада, празнични прослави и други активности на отворено, или вие Може да ги испрати како подароци за колекција за вашите пријатели кои се тактички. 8*7 см со големина. Прицврстувачи за прицврстувачи на кука и јамка за прицврстување. 2 парчиња добро изработени печ за везови во еден пакет. 100% вез , детален печ за везови !. Широка употреба : Тактичкиот морал извезени закрпи може да бидат фантастични украси за вашите капи, торби, јакни, ранци, воени брзини, костум за костум, можете да ги примените на вашите лични предмети и да присуствувате на спомен -парада, празнични прослави и други активности на отворено, или вие Може да ги испрати како подароци за колекција за вашите пријатели кои се тактички. Боја : Како што се гледа на сликата, проверете дали вашата адреса е точна.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата