• Со попуст
  • Неодамнешно
Jeanoko Симпатична бебешка ноќ, светло, лесна силиконска мека светлина бебешка ноќна светлина Декоративна безбедна цртана форма на животни за детска соба

Jeanoko Симпатична бебешка ноќ, светло, лесна силиконска мека светлина бебешка ноќна светлина Декоративна безбедна цртана форма на животни

 
DEN 1334.40

Количината на стоката
Това е достапна

Заштита на очите : Бебе ноќно светло е мека и не е сурова, користете долго време без страв да ги повредите очите, многу симпатично Силиконски материјал : Симпатична ноќна светлина е изработена од ABS и силиконски материјал, мала тежина, издржлива и не е лесна за оштетување. Безбедно за употреба : Силиконска ноќна ламба за бебиња е компактна и преносна, школка нема да се загрее, употребата на бебето лесно. Опсег на апликација : Симпатична бебешка ноќна светлина може да се користи за семејство, спална соба, декорација на детска соба, декорација на дневна соба, итн. Одличен подарок : Детска ноќна ламба е совршен подарок за роденден, Божиќен подарок, Денот на благодарноста, подарок за годишнина за девојчиња, момчиња , пријатели, девојки. Заштита на очите : Бебе ноќно светло е мека и не е сурова, користете долго време без страв да ги повредите очите, многу симпатично. Силиконски материјал : Симпатична ноќна светлина е изработена од ABS и силиконски материјал, мала тежина, издржлива и не е лесна за оштетување. Безбедно за употреба : Силиконска ноќна ламба за бебиња е компактна и преносна, школка нема да се загрее, употребата на бебето лесно. Опсег на апликација : Симпатична бебешка ноќна светлина може да се користи за семејство, спална соба, декорација на детска соба, декорација на дневна соба, итн. Одличен подарок : Детска ноќна ламба е совршен подарок за роденден, Божиќен подарок, Денот на благодарноста, подарок за годишнина за девојчиња, момчиња , пријатели, девојки. Заштита на очите : Бебе ноќно светло е мека и не е груба, користете долго време без страв да ги повредите очите, многу симпатично.


Клучни карактеристики

Item Type:
Cute Baby Night Light
Material:
ABS, Silicone
Product Battery:
500mAh Polymer Lithium Battery (Included)
Gross Weight:
168g/5.9oz
Package List:
1 x Baby Night Light1 x USB Cable:

Слични производи во категоријата