• Со попуст
  • Неодамнешно
Syzhiwujia завртка сет Couragel 6pcs m6 со завртки за титаниум за миење садови и завртки за завртки за завртки за велосипеди за титаниум за титаниум од 1 парчиња

Syzhiwujia завртка сет Couragel 6pcs m6 со завртки за титаниум за миење садови и завртки за завртки за завртки за велосипеди за титаниум за титаниум

 
DEN 1021.12

Количината на стоката
Това е достапна

Напреден материјал : Тие се голема јачина и нема да се деформираат или да се скршат под нормална употреба Агресивната шема на пресврт на завртки ви овозможува да ги возите брзо и да го завршите вашиот проект ефикасно и брзо. Стабилна структура : Направено од материјал за легура на титаниум, голема јачина, мала тежина и издржливост. Фина обработка : Прецизна нишка, чиста и тесна теренот. Откако беше фино полиран и полиран, може да обезбеди долгорочна употреба и има голема практичност. Исклучителен изглед : Користење на одлична технологија за производство, светла и целосна боја, практична и декоративна, тоа е одличен додаток за планински велосипеди. Широк спектар на апликации : Силна способност да издржат високи и ниски температури, погодни за фиксирање на шипки за велосипеди, седишта, ленти за рачки, итн. Одлични завртки за фиксирање. Напреден материјал : Тие се голема јачина и нема да се деформираат или да се скршат под нормална употреба. Агресивната шема на пресврт на завртки ви овозможува да ги возите брзо и да го завршите вашиот проект ефикасно и брзо. Стабилна структура : Направено од материјал за легура на титаниум, голема јачина, мала тежина и издржливост. Фина обработка : Прецизна нишка, чиста и тесна теренот. Откако беше фино полиран и полиран, може да обезбеди долгорочна употреба и има голема практичност. Исклучителен изглед : Користење на одлична технологија за производство, светла и целосна боја, практична и декоративна, тоа е одличен додаток за планински велосипеди. Широк спектар на апликации : Силна способност да издржат високи и ниски температури, погодни за фиксирање на шипки за велосипеди, седишта, ленти за рачки, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата