• Со попуст
  • Неодамнешно
Комбинација на црна јаглерод челик полу -конец, комбинација на орев за завртки за прицврстување за фиксирање на прицврстување M10x110mm.

Комбинација на црна јаглерод челик полу -конец, комбинација на орев за завртки за прицврстување за фиксирање на прицврстување M10x110mm.

 
DEN 286.40

Количината на стоката
Това е достапна

✅material : Комбинацијата на завртката на капакот на капакот на главата на штекерот е изработена од јаглероден челик, кој е отпорен на корозија и издржлив ✅ Дизајн : Полу-заби со продолжена завртка на главата на приклучокот и комбинацијата на ореви, конецот е јасна и не се лизга, а работ е заоблен без закопчиња. ✅Performance : завртките со јаглероден челик имаат добра отпорност на компресија, лесен за инсталирање и нема да се деформираат при поврзување. Application Стичајна примена : Погодно за архитектонски, транспорт, електронски, декор, домашни апликации, декорација и други електрични и индустриски производи. ✅ Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте со нас и ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме. ✅material : Комбинацијата на завртката на капакот на капакот на главата на штекерот е изработена од јаглероден челик, кој е отпорен на корозија и издржлив. ✅ Дизајн : Полу-заби со продолжена завртка на главата на приклучокот и комбинацијата на ореви, конецот е јасна и не се лизга, а работ е заоблен без закопчиња. ✅Performance : завртките со јаглероден челик имаат добра отпорност на компресија, лесен за инсталирање и нема да се деформираат при поврзување. Application Стичајна примена : Погодно за архитектонски, транспорт, електронски, декор, домашни апликации, декорација и други електрични и индустриски производи. ✅ Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте со нас и ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата