• Со попуст
  • Неодамнешно
Паметни Задници Паметни 1 АИО Платнена Пелена

Паметни Задници Паметни 1 АИО Платнена Пелена

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Паметниот 31 е органска пелена СО ЕДНА големина, АИО. Оваа пелена ќе одговара на бебиња 8 фунти-35 фунти. 100% Органски памук внатрешен обезбедува тример, повеќе абсорбента пелена. Приложената влошка може да се преклопи за да се прилагоди каде на вашето дете му е потребна најголема апсорпција, вкупно 10 слоја!. Дизајнот овозможува брзо време на сушење. Повеќето машини ќе се исушат во еден циклус на топло. Сега една големина! Четири поставки за пораст овозможуваат совршено вклопување од 8 фунти-35 фунти.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата